Workbench (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: User
sl: Uporabnik

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Last visit
sl: Zadnji obisk
