Workbench (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: User
uk: Користувач

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: All recent content
uk: Всі останні матеріали

en: view all
uk: показати усі

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Workbench information
uk: Інформація про публікації

en: Edit my profile
uk: Редагувати мій профіль

en: My Edits
uk: Мої правки
