Workbench (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: User
hr: Korisnik

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: All recent content
hr: Sav nedavni sadržaj

en: Asc
hr: Uzlazno
