Workbench (8.x-1.0-alpha4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: edit
mk: промени

en: Create content
mk: Креирање содржина

en: - All -
mk: - Сите -
