Workbench (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: edit
sk: upraviť

en: User
sk: Používateľ

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Last visit
sk: Posledná návšteva

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: All recent content
sk: Všetok nový obsah

en: Asc
sk: Vzostupne
