Workbench (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Create content
ka: კონტენტის შექმნა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
