Workbench (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
