Workbench (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: All recent content
lt: Visas naujausias turinys

en: Edit my profile
lt: Redaguoti mano profilį
