Workbench (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
