Workbench (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх
