Workbench (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Published
nn: Publisert

en: Create content
nn: Lag innhald

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: All recent content
nn: Alle nye innlegg
