Workbench (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Reset
os: Раздæрау
