Workbench (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Published
bn: প্রকাশিত
