Workbench (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Last visit
jv: Kunjungan terakhir

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: All recent content
jv: Kabèh konten pungkasan

en: Asc
jv: Urut Maju
