Workbench (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Published
kk: Жарияланған

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Last visit
kk: Соңғы көшу

en: All recent content
kk: Барлық соңғы контент
