Workbench (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Published
sq: Publikuar

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Last visit
sq: Vizita e fundit

en: All recent content
sq: Të gjitha përmbajtjet e fundit
