Workbench (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: All
is: Allt

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Published
is: Birt

en: Create content
is: Setja inn efni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
