Workbench (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Last visit
ku: دوا سه‌ردان

en: All recent content
ku: هەموو ناوەڕؤکە تازەکان
