Workbench (8.x-1.3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Sort by
se: Sirre
