Workbench (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: All
ar: الكل

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Create content
ar: أنشئ محتوى

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Last visit
ar: آخر زيارة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: All recent content
ar: كل المحتويات الحديثة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
