Workbench (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Last visit
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ལྟ་ཀློག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: All recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན་ཡོངས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Get the actual content from a content revision.
bo: ནང་དོན་བསྒྱུར་བཅོས་ལས་དངོས་ཡོད་ནང་དོན་ལེན་པ།
