Workbench (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
