Workbench (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Actions
ja: アクション

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: User
ja: ユーザー

en: Configure
ja: 設定

en: All
ja: すべて

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Create content
ja: コンテンツの作成

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: author
ja: 投稿者

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Last visit
ja: 前回の訪問

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: All recent content
ja: すべての最新コンテンツ

en: Asc
ja: 昇順

en: Workbench
ja: ワークベンチ

en: Access My Workbench
ja: マイワークベンチへアクセス

en: My Workbench
ja: マイワークベンチ

en: Master
ja: マスター

en: Get the actual content from a content revision.
ja: コンテンツリビジョンから実際のコンテンツを取得します。

en: Edit my profile
ja: プロフィールの編集

en: My Edits
ja: 自分の記事

en: My edits
ja: 自分の記事

en: <h3>Your most recent edits</h3>
ja: <h3>あなたの最近の編集</h3>
