Workbench (8.x-1.4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra
