Workbench (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: edit
bs: izmijeni

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Create content
bs: Kreiraj sadržaj

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
