Workbench (8.x-1.5) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Desc
ht: Des

en: Create content
ht: Kreye kontni

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
