Workbench (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ
