Workbench (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Last visit
km: ចូល​ទស្សនា​ចុងក្រោយ

en: All recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​ទាំង​អស់
