Workbench (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Last updated
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Create content
th: สร้างเนื้อหา

en: author
th: ผู้เขียน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: view all
th: ดูทั้งหมด

en: Get the actual content from a content revision.
th: เนื้อหาที่เกิดขึ้นจริงจากเนื้อหาที่แก้ไข
