Workbench (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: edit
ur: ترمیم

en: User
ur: صارف

en: Configure
ur: ترتیب

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
