Workbench (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Reset
ro: Resetează

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: All
ro: Toate

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Last visit
ro: Ultima vizită

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: All recent content
ro: Tot conținutul recent adăugat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Get the actual content from a content revision.
ro: Obțineți conținutul actual dintr-o revizie a conținutului.
