Workbench (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
