Workbench (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: All recent content
eu: Eduki berri guztia

en: view all
eu: guztiak ikusi

en: Asc
eu: Goraka
