Workbench (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: edit
te: మార్చు

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: All
te: అన్నీ

en: Create content
te: కొత్త విషయం రాయండి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
