Workbench Access (2.0.0) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Roles
az: Rollar

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: in
az: daxildir

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Menus
az: Menyular

en: Values
az: Qiymətlər

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Is one of
az: Biridir

en: not in
az: içində deyil

en: Reduce duplicates
az: Dublikatları azaldın
