Workbench Access (2.0.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Menu
bn: মেনু

en: All
bn: সমস্ত

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
