Workbench Access (2.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
