Workbench Access (2.0.1) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: All
bo: ཡོངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Is not one of
bo: དེའི་ནང་གི་ཡ་གྱལ་མིན་པ

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: not in
bo: ནང་དུ་མེད་པ

en: Reduce duplicates
bo: བསྐྱར་ཟློས་ཉུང་དུ་གཏོང
