Workbench Access (2.0.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: About
br: Diwar-benn
