Workbench Access (2.0.1) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Menu
bs: Meni

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Expose
bs: Otkrij

en: in
bs: u

en: Output format
bs: Izlazni format

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Is one of
bs: jedan od

en: Reduce duplicates
bs: Smanji duplikate
