Workbench Access (2.0.1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
