Workbench Access (2.0.1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Roles
eo: Roloj

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Menus
eo: Menuoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
