Workbench Access (2.0.1) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Menu
et: Menüü

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Roles
et: Rollid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: in
et: hulgas

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Menus
et: Menüüd

en: Values
et: Väärtused

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: not in
et: pole hulgas

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Reduce
et: Vähenda
