Workbench Access (2.0.1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Menu
mn: Цэс

en: All
mn: Бүгд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Menus
mn: Цэснүүд
