Workbench Access (2.0.1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
