Workbench Access (2.0.2) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Schemes
ca: Esquemes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Menu
ca: Menú

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: Roles
ca: Rols

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: in
ca: a

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Menus
ca: Menús

en: Sections
ca: Seccions

en: Values
ca: Valors

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Is one of
ca: És un de

en: not in
ca: no està a

en: Reduce duplicates
ca: Redueix els duplicats

en: Show children
ca: Mostra els fills

en: Reduce
ca: Redueix

en: Default selection handler settings
ca: Configuració predeterminada del controlador de selecció
