Workbench Access (2.0.2) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: in
th: ใน

en: Menus
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Is not one of
th: ไม่ได้เป็นหนึ่ง

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: not in
th: ไม่ได้อยู่ใน

en: Reduce duplicates
th: ลดการทำที่ซ้ำกัน
