Workbench Access (2.0.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: All
af: Alle

en: Roles
af: Rolle

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers
