Workbench Access (2.0.3) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Roles
be: Ролі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Menus
be: Меню

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Reduce duplicates
be: Паменшыць дублікаты

en: Default selection handler settings
be: Налады апрацоўшчыка прадвызначаных выбараў
