Workbench Access (2.0.3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Menu
bg: Меню

en: All
bg: Всички

en: Roles
bg: Роли

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Menus
bg: Менюта
